تبلیغات
kingleo

kingleo
نویسندگان
نظر سنجی
دوست دارید این وبلاگ به فعالیت خود ادامه بدهد؟؟لینکدونی


در ابتدا بگویم ما فصل بسیار خوبی‌ داشتیم و این فصل برای همیشه در یادها خواهد ماند.اولویت مدیریت ما در در باشگاه ، تداوم ارزشها و از لحاظ مالی رسیدن به شرایط پایداراقتصادی است.درامد باشگاه در حدود 70 % در سه سال اخیر به خاطر اسپانسرها افزایش یافته است ، سودآوری امسال چیزی در حدود 30 میلیون یورو بوده است.


ما می‌دانیم که نیمار راه حلی برای خط حمله ما خواهد بود و امتیازات مهمی‌ را در آینده برای ما کسب خواهد کرد.

تیاگو سیلوا از لیست خارج شد؟ خیر هیچ چیزی غیر ممکن نیست ولی‌ اینکه باشگاه او قصد فروش وی را نداشته باشند کار دشوار خواهد شد.

شایعه مالیاتی مسی؟ در این رابطه باید با خانواده او صحبت کرد، آنها کاملا خون سرد هستند و باشگاه از مسی حمایت کامل می‌کند و شکی در بیگناهی او نیست.

تیاگو؟ ما می‌فهمیم که او می‌خواهد بیشتر بازی کند همانند دیگر بازیکنان اما امیدواریم او بتواند به اندازه دیگر بازیکنان صبوری کند.

قیمت تیاگو از ۹۰میلیون به ۱۸میلیون کاهش پیدا نکرده بلکه قیمت ۱۸میلیون هست و ممکن است به ۹۰ میلیون هم برسد.

مدیر برنامه‌های والدز به ما اعلام کرده است که او می‌خواهد تا پایان قرار داداش در تیم بماند و این ما را خوشحال کرد.

ورزشگاه در حال بازسازی در قسمت‌هایی است اما آنچه می‌دانیم این است که تا سال ۲۰۲۰ ما یا یک ورزشگاه کاملا جدید و یا یک ورزشگاه کاملا بازسازی شده خواهیم داشت.

تمدید قرار داد ویلانووا ؟ اگر همه شرایط مناسب باشد چرا که نه ما بسیار خوشحال خواهیم شد اگر او فصل آینده نیز در کنار ما باشد.

ما هنوز با PSG در رابطه با به خدمت گیری سیلوا وارد مذاکره نشده ایم ما می‌دانیم که دست مزد او زیاد خواهد بود و این مشکلاتی برای ما ایجاد می‌کند.

ما قصد داریم ۱ یا ۲ بازیکن دیگر به تیم اضافه کنیم و این امر با توجه به بازیکنانی که در پایان فصل از ما جدا خواهند شد اتفاق میا‌فتد.

داوید ویا؟ در حال حاضر او هنوز بازیکن بارسا است.

[ جمعه 24 خرداد 1392 ] [ 09:32 ق.ظ ] [ sama ]
درباره وبلاگ

[ به وبلاگ طرفدارای بار3لونا خوش اومدین اصولا اینجا میتونید جدید ترین خبرای بارسلونا رو پیدا کنید... با نظراتون کمک می کنید وبمون بهتر بشه یا اگه پست در خواستی یا هر چیز دیگه ای داشتین میتونید به ما ایمیل کنید: kingleo_king@yahoo.com ]
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :