تبلیغات
kingleo

kingleo
نویسندگان
نظر سنجی
دوست دارید این وبلاگ به فعالیت خود ادامه بدهد؟؟لینکدونی

http://u.goal.com/130100/130183hp2.jpg

من واقعا تعجب کرده ام ولی دراین باره از خودمان دفاع خواهیم کرد. چون هیچ وقت ما روی تعهدات مالیاتی مان پا نگذاشته ایم.

 

سایت گل- خورخه اوراسیو مسی، پدر لیونل مسی بعد از ورود به دادگاه جرم های اقتصادی بارسلونا که برای رسیدگی به شکایت علیه او و پسرش تشکیل شده بود، نمی توانست تعجبش را از این بابت پنهان کند.

اتهام وارده به خورخه مسی و پسرش لیونل مسی، فساد مالی در سالهای 2007، 2008 و 2009 و به مبلغ 4 میلیون یورو بوده است

پدر مسی در صحبت هایی دراین باره گفت:« من واقعا تعجب کرده ام ولی دراین باره از خودمان دفاع خواهیم کرد. چون هیچ وقت ما روی تعهدات مالیاتی مان پا نگذاشته ایم.»

او در ادامه صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که وکلای مسی هم درجریان این ماجرا هستند و ابراز اطمینان کرد که همه چیز خیلی سریع حل شود . پدر مسی دربخش دیگری از صحبت هایش به این نکته اشاره کرد که اوو پسرش همواره تمام مالیات های مربوطه را پرداخت کرده اند.

خورخه مسی در گفت و گو با خبرنگار روزنامه آ.س هم گفت:« همه اینها نتیجه یک اشتباه است. در این باره باید با حقوق دانان و قضات صحبت کرد. من با وکلایمان صحبت کرده ام تا این مشکل را حل کنند ولی اصلا نمی فهمم که چه اتفاقی افتاده. من اصلا در این مسائل نقشی ندارم و در آرژآنتین زندگی می کنم.»

پدر مسی همچنین یادآوری کرد که دراین باره با پسرش ،لیونل تماس نگرفته است:«من به لئو صحبت نکرده ام. نیازی نیست که این کار را بکنم.چون یک اشتباه پیش آمده.چرا باید او را بترسانم.»
[ پنجشنبه 23 خرداد 1392 ] [ 12:50 ب.ظ ] [ sama ]
درباره وبلاگ

[ به وبلاگ طرفدارای بار3لونا خوش اومدین اصولا اینجا میتونید جدید ترین خبرای بارسلونا رو پیدا کنید... با نظراتون کمک می کنید وبمون بهتر بشه یا اگه پست در خواستی یا هر چیز دیگه ای داشتین میتونید به ما ایمیل کنید: kingleo_king@yahoo.com ]
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :