تبلیغات
kingleo

kingleo
نویسندگان
نظر سنجی
دوست دارید این وبلاگ به فعالیت خود ادامه بدهد؟؟لینکدونی
ماسچرانو: احساس خجالت زدگی و شرمندگی می کنم

خاویر ماسچرانو به خاطر لگد زدن به فردی که درکنار اتومبیل حامل برانکاردش حرکت می کرد، از زمین مسابقه اخراج شد

سایت گل- در جریان بازی حساس آرژانتین مقابل اکوادور که روز گذشته در کیتو برگزار و با تساوی دو تیم به پایان رسید، خاویر ماسچرانو بازیکن باتجربه البی سلسته از زمین مسابقه اخراج شد.

دلیل این اخراج رفتار عجیب ماسچرانو بود. او که مصدوم شده بود و با اتومبیل مخصوص حمل بازیکنان مصدوم از زمین بیرون برده می شد، چند بار با لگد به فردی که در کنار این اتومبیل درحال حرکت بود لگد زد و همین رفتار سبب اخراج او را فراهم کرد.

در پایان بازی خاویر ماسچرانو در این باره گفت:« من از او درخواست کردم که آرام تر حرکت کند. او به من توجه نکرد و من واکنش نشان دادم ولی این حرفهای من به منزله توجیهی برای کارم نیست.»

ماسچرانو ادامه داد:« احساس شرم می کنم. راستش را بخواهید اشتباه کردم. اصلا زیبا نیست که بدین ترتیب از زمین مسابقه اخراج شوی و چنین جنجالی را به راه بیندازی.»

او درادامه باز هم توضیح داد:« اتومبیل خیلی سریع می رفت. حرکت تند ماشین ، باعث می شد تا من به شدت حرکت کنم ودر آستانه افتادن بودم. من و پزشک تیم خواستم تا اتومبیل آهسته تر برود ولی او به من توجهی نکرد و من چنین واکنشی نشان دادم ولی باز هم تکرار می کنم که رفتارم قابل توجیه نیست.»

ویدئوی کوتاهی از این صحنه را در اینجا ملاحظه کنید


foton
[ چهارشنبه 22 خرداد 1392 ] [ 11:10 ق.ظ ] [ sama ]
درباره وبلاگ

[ به وبلاگ طرفدارای بار3لونا خوش اومدین اصولا اینجا میتونید جدید ترین خبرای بارسلونا رو پیدا کنید... با نظراتون کمک می کنید وبمون بهتر بشه یا اگه پست در خواستی یا هر چیز دیگه ای داشتین میتونید به ما ایمیل کنید: kingleo_king@yahoo.com ]
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :